Glämpingu telgid

Juba aasta tagasi tekkis idee, et võiksime soetada omale glämpingu telgid. Pikale veninud kevadel lausa unistasime, kui vahva oleks koos perega suveöödel telgis magada. Nüüd, kui need lõpuks kohal on, rõõmustame nii meie, kui ka lapsed, sest need on tõesti lahedad!!! Juba Jaanipäeval saime esimest kord oma külalistele öömaja pakkuda ja saime ohtralt kiidusõnu hommikul- metsa serval ei hakanud hommikul päike kiusama ja hommikune paduvihm tegi ainult nalja. Telgi kangas on veekindel ja kui vihma sajab, saab nautida sellest tekkivat heli nagu meditatiivset muusikat.
Nüüd oleme valmis ööbimise võimalust pakkuma ka Sulle ja Su pereliikmetele või sõpradele. Meil on hetkel 2 telki, mille läbimõõt on 5m ja mahutavad keskmiselt 1 suure + 2 lisavoodit või 4 ühekohalist voodit. Ööbida saab meie juures või tellida telgid oma koduhoovi või matkale. 
Et elamus looduses ööbimisest oleks veelgi erilisem, on meie telgis alati kaasas ka Rav Vast, mille helid sobivad nii imeliselt linnulaulu ja metsakohinaga kokku.
Eelmine
Jaanipäevamatk Pärnu jõel   24.06.2020

Lisa kommentaar

Email again: