Saun 

Lisaks glämpingu telkides ööbimisele ja kanuudega matkamisele, saab meie juures nautida ka lõõgastavat sauna. Kindlasti mitte ei ole meil tegemist lihtsa talusaunaga, vaid hoopis glamuurne koduspaa. Puhkeruumis saab nautida kaminasooja ja lõbusasti sõpradega aega veeta. Eriti mugavaks teeb peolaua ettevalmistamise funktsionaalne kööginurk, kus on olemas nõudepesumasin, ahi, pliit, mikrolaineahi ja sööginõud. Kõik joogid ja suupisted saab panna jahedasse suurde ja mahukasse külmkappi. Köögiga mugavused ei lõpe: tualetis käimiseks ei pea välja minema, wc on kohe siinsamas ja see on imeilus!
Ka lavaruum üllatab teid kindlasti! Mahedas valguses saab vähemalt viie sõbraga nautida muusika saatel mõnusat puuküttega kerise leili. Dušširuumis saab kümmelda lausa kaks inimest korraga! Meie saun sobib imeliselt kuni 10 inimesega seltskondliku õhtu veetmiseks.

Meie saun sobib imeliselt kuni 10 inimesega seltskondliku õhtu veetmiseks. Samuti saab siin väiksemaid töötubasid läbi viia ja lisaks pakume majutust. 

Saunaõhtu kuni 10 sõbraga 150€

Ööbimine kuni kahele 70€/ öö. Lisavoodikoht lisatasu eest.